مرحله نخست:

 جهت شرکت در «ششمین کنفرانس انرزی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران» ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شده و از طریق لینک» ثبت‌نام در کنفرانس«  اقدام به ثبت‌نام در سایت نمایید.

 در فرم ثبت‌نام موارد خواسته‌شده را با کمال دقت و با توجه به توضیحات ارائه‌شده برای هر فیلد تکمیل نمایید.

 توجه: دانشجویان جهت برخورداری از «تخفیف هزینه ثبت‌نام» مربوطه بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت دانشجویی» خود را بعد از ورود پنل کاربری و از بخش ثبت مدارک ارسال می‌نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در کنفرانس به همراه داشته باشند. اعضای انجمن انرژی ایران جهت برخورداری از «تخفیف هزینه ثبت‌نام» بایستی علاوه بر اینکه «تصویر کارت عضویت» خود را همانند روش یاد شده در فوق ارسال می‌نمایند، اصل آن را نیز هنگام پذیرش در سمینار به همراه داشته باشند. بدیهی است پذیرش این دسته از شرکت‌کنندگان منوط به تایید هر یک از موارد فوق توسط سازمان‌های مربوطه خواهد بود و در صورت عدم تایید، به عنوان «شرکت‌کننده آزاد» پذیرش خواهند شد.

 پس از تکمیل ثبت‌نام، پیامی مبنی بر تکمیل فرآیند ثبت‌نام از سوی کنفرانس به آدرس پست الکترونیکی شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد که حاوی اطلاعات کاربری شرکت‌کننده است.

 مرحله دوم:

 پس از تایید دریافت اطلاعات کاربری شرکت‌‌کنندگان قادر خواهند بود مقاله یا مقاله‌های خود را از بخش پنل کاربری ثبت مقاله ارسال نمایند. همچنین فرآیند و چرخه گردش مقالات ارسالی نیز از این بخش قابل رویت است.

 توجه: عنوان مقاله و نام نویسندگان بایستی به‌صورت لاتین درج گردند.

 مقالات ارسالی بایستی طبق «راهنمای تنظیم و ارسال مقاله» قابل مشاهده از طریق لینک«راهنمای تنظیم و ارسال مقاله»آماده و ارسال گردند.

 مرحله سوم:

 پس از اعلام نهایی نتایج داوری مقالات از طریق پنل کاربری، در صورت پذیرفته‌شدن مقالات، شخص شرکت‌کننده بایستی هزینه ثبت نام کنفرانس را طبق اطلاعات صفحه«هزینه‌های کنفرانس»از طریق پنل کاربری خود به‌ صورت آنلاین پرداخت نموده و نسخه چاپی پرداخت خود را هنگام پذیرش به همراه خود داشته باشید تا در صورت نیاز به همکاران بخش پذیرش تحویل دهید.

 توجه: در واریز وجوه ثبت‌نامی نهایت دقت را داشته باشید و تا 48 ساعت منتظر تاییدیه پرداخت‌های خود از سوی مدیریت حسابداری بمانید.

نکته بسیار مهم:

تاکید می شود هزینه های کنفرانس صرفا از طریق پرداخت آنلاین به حساب دانشگاه شهید مدنی آذربایجان خواهد بود و خواهشمند است از واریز به صورت پایا، انتقال وجه کارت به کارت یا کارت به حساب یا سایر روش های ممکن دیگر اکیدا خودداری نمایید. بدیهی است با توجه به دولتی بودن این حسابها امکان عودت وجه درصورت اشتباه میسر نخواهد بود.

 توجه: مبلغ ثبت‌نام، نحوه واریز و سایر اطلاعات مربوط به هزینه‌های کنفرانس از طریق لینک «هزینه‌های کنفرانس» قابل مشاهده است.

 

 در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال، می‌توانید با«دبیرخانه کنفرانس»مکاتبه نمایید.

 

 


طراحی و اجرا: اداره فناوری اطلاعات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان